WE THINK GREEN

Radosť začína balením

Prosecco je o pôžitku. Nielen samotná chuť a dokonalá aróma tohto šumivého moku je dôležitá. Prosecco by malo byť darčekom pre samého seba a preto sme sa rozhodli, že radosť z našich produktov začne už samotným balením. Štýlové ekologické krabice spolu s dizajnovou obálkou a nálepkou bude vytvárať dokonalú symbiózu štýlu a elegancie. Obdarujte sa!

Dizajnové a ekologicky prijateľné obálky, ktoré sú ručne pečiatkované budú súčasťou každej Vašej objednávky. Taktiež v nich nájdete ďakovný list a mini návod ako sa zapojiť do našej Instagramovej komunity. Ako darčekVám vždy zašleme nálepku so vtipným sloganom, ktorú nalepte kam uznáte za vhodné, odfoťte a označte nás – @prosekuj.

WE THINK GREEN

Myslíme ekologicky

Myslíme si, že všetci by sme sa mali správať zodpovedne voči životnému prostrediu. Myslíme si, že každý by mal začať od seba. Naša planéta potrebuje pomoc, lebo neexistuje verzia: planéta B. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sme sa rozhodli využívať iba ekologicky prijateľné obalové materiály – či už samotné krabice ale aj ekologicky spracovaný papier vrátane dizajnových obálok.